Psychosocial Risk management consultancy
ile çalışan refahını arttırın.

Psikososyal Risk Yönetimi, çalışan sağlık ve esenliğini etkileyebilecek risk faktörlerinin tespiti, gelişim planı oluşturulması, uygulanması ve takibinin sağlanması sürecini kapsamaktadır.

Flexible Working Management Consulting
ile sizin için en uygun zaman-mekan esnek çalışma modelini tasarlayın.

İşletmelerin içinde bulunduğu esnek yaşam döngüsünün analizi ve Esnek Çalışma Yönetim Standartlarına uygun zaman-mekan esnek çalışma modelleri ile dönüşüm süreci tasarlanmaktadır.

PRISMA Academy ile ihtiyacınıza yönelik eğitimler ve workshoplar bulun veya düzenleyin.

Prisma’nın uzmanlık alanlarına ait bireysel, kurumsal ve sektörel eğitimlere katılın, gelişim alanlarınıza uygun workshoplar bulun veya sizin için düzenleyelim.

ISO 45003 Danışmanlığı ile iş yerinizde psikolojik sağlık ve güvenlik standardını sağlayın.

Kurumunuzun ISO 45003 – İş yerinde psikolojik sağlık ve güvenlik kılavuzuna uygun bir sisteme sahip olması konusunda sizi destekliyoruz.

Prisma Psikolojik İlk Yardım ile yaşanan etkisi büyük olayların ardından hızlı müdahale edin.

Kriz anlarında, travmatik olaylarda veya acil psikolojik ilk yardım gereken durumlarda hızlı müdahale ile süreç yönetimine destek verilmektedir.

Prisma Çalışan Psikolojik Destek Programı ile çalışanların kolayca psikolojik desteğe erişmesini sağlayın.

Hedef odaklı, pragmatik ve iş yerlerindeki etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış teknikler ile çalışanların psikolojik sağlığını destekliyoruz.

Yatırımcı Kişilik Envanteri ile yatırım yaparken verdiginiz kararları ölçün.

The transformation process is designed with the correct analysis of the flexible life cycle of the enterprises and time-space flexible working models in accordance with the Flexible Working Management Standards being developed.

Referanslarımız

Our Priorities

  • Practical, Agile and Sustainable Solutions

  • Management System Perspective

  • Decent Work

  • Healthy and Resilient Organizations

Transforming organizational psychology research and theories into practical, agile and sustainable solutions that will protect employee health

To support the establishment of psychological health protective management systems in working life
To ensure that employees gain a “quality work life” experience in which they perceive themselves as valuable, their work worthy of people, and their institutions as reliable.

Guiding employers to build psychologically and socially healthy workplaces and helping them become resilient on an individual and collective scale

Prisma Institute serves the United Nations Sustainable Development Goals

Get in touch
with us